Vitajte v salóne

Dovoľte mi, aby som Vás privítala na stránke môjho salónu. V dnešnej uponáhľanej dobe, kedy sa každý ponáhľa,  je dobré sa aspoň na chvíľu zastaviť. Zanechajte za sebou stres a starosti a príďte si aspoň na chvíľu oddýchnuť. V mojom salóne sa budete cítiť príjemne a uvoľnene. Zameriavam sa na komplexnú starostlivosť o Vaše ruky a nohy.

Pedikúra sa v dnešnej dobe teší veľkej obľube. Mnohokrát si neuvedomujeme, že vďaka nohám chodíme, používame ich pri behu, ku kopaniu. Využívame ich, aby sme mohli stáť, obúvame si ich do drahej obuvi. Máme radosť, keď sa môžeme prejsť  naboso po tráve. Vzhľadom k tomu, že sa nachádzajú na najnižšom bode tela, obvykle ich ignorujeme. A nohy pritom zastávajú veľmi ťažkú prácu. Chodidlá nesú celú váhu tela, takže v priebehu dňa odnosia niekoľko sto ton záťaže. A práve preto si zaslúžia osobitnú starostlivosť. Bohužiaľ mnoho ľudí rieši problém až vo chvíli, keď to začne bolieť. Nohy si musíme ošetrovať po celý rok, nielen v lete.

Starostlivosť o ruky je dnes už bežná u mužov aj žien. Upravené ruky a pestované nechty sú vizitkou každého človeka. Nie je nič horšie ak musíte svoje ruky schovávať pred pohľadmi klientov, priateľov alebo partnerov. Tento problém Vám rada pomôžem vyriešiť .

Budem sa tešiť ak navštívite môj salón osobne.

Moje Certifikáty